Firma BEJ-POL oferuje wyroby metalowe wytwarzane różnymi technologiami przez swoich partnerów. Wszystkie wyroby wykonywane są zgodnie z powierzoną dokumentacją i specyfikacją klienta oraz z normą ISO i DIN.


Producent elementów: toczonych, gwintowanych, frezowanych z różnego rodzaju materiału. Zakres średnic od 4 do 65 mm, zakres długości do 300 mm.
Duże i małe serie produkcyjne.
Certyfikaty ISO/TS 16949, ISO 14001

fiuka Producent elementów prasowanych - tłoczonych na zimno z drutu (nity, bolce, kołki, sworznie, stopniowane elementy kształtowe). Obróbka cieplna, uszlachetnianie, okładziny z tworzyw sztucznych. Zakres średnicy drutu 0,9-24 mm. Prasy 4 i 6-cio stopniowe.Duże serie produkcyjne. Certyfikaty ISO/TS 16949

schriever Producent śrub i wkrętów samogwintujących z różnego rodzaju materiału do tworzyw sztucznych, metali lekkich
i blach cienkich.
Zakres średnic od 1 do 8 mm, zakres długości do 100 mm.
Serie już od 10 000 szt. Certyfikaty ISO/TS 16949, ISO 9001

schiess Producent elementów precyzyjnie wyciskanych z różnego rodzaju blach (zębatki, elementy przetłaczane, nawiercane, wyginane i szlifowane) Grubość blachy do 12 mm.
Duże i małe serie produkcyjne.
Certyfikaty ISO/TS 16949, ISO 14001

ake Producent narzędzi skrawających (frezy, piły tarczowe, piły taśmowe, narzędzia diamentowe). AKE oferuje kompleksowe rozwiązania dla : obróbki drewna, metalu, stali i aluminium, tworzyw sztucznych i materiałów kompozy-towych. Oferta obejmuje zarówno narzędzia standardowe jak i narzędzia na specjalne zamówienie.

famar Producent wielozadaniowych obrabiarek CNC dedykowanych do produkcji wielkoseryjnej-technologicznie zaawansowanych urządzeń pionowych jedno i dwuwrzecionowych. Proces produkcyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenia personalne obsługi obrabiarek, części zamienne i serwis.

lusebrink
Producent elementów złącznych i mocujących z drutu:
haki kątowe, oczkowe, huśtawkowe ,zaczepy , zawleczki , nakrętki napinające otwarte , karabińczyki , szekle ,  śruby z łbem młoteczkowym , zamki i uchwyty skrzyniowe, wyroby specjalne.

BEJ-POL świadczy również usługi marketingowe i zajmuje się pomocą w nawiązywaniu kontaktów, kojarzeniem biznesowym, produktowym w obszarze części i komponentów firm z zagranicy w Polsce jak i firm z kraju w Europie zachodniej. Dostarczamy materiały do wszystkich obszarów zastosowań przemysłowych.

freundschiessschrieverfiukafamarakelusebrink